Punkt Przedsprzedaży Biletów w Pasażu Bielaka czynny od godz.11:00 do 16:00 (pon.-piątek)
Data:
Miejsce:


GREK ZORBA - SOFIA OPERA BALET
Data: 20 listopada 2024 r.
Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury, ul.Jana Pawła II 232Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka)
31-042 KRAKÓW

/+48 12/ 422-89-45
/+48 12/ 421-23-43

/+48 12/ 422-66-97

biuro@filmotechnika.com.pl
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Najświeższe informacje również na: facebook.com/filmotechnikabilety


URLOP WYPOCZYNKOWY - PUNKT NIECZYNNY !
Data:W DNIACH: 10.04 - 22.04.2024 R.
Miejsce:Punkt Przedsprzedaży Biletów - Pasaż Bielaka

Punkt Przedsprzedaży Biletów w Pasażu Bielaka czynny od godz.11:00 do 16:00 (pon.-piątek)
Cena:

Zapraszamy !!!


Spektakl"SPRÓBUJMY JESZCZE RAZ"
Data:20 maja 2024 r.
Godzina:17:30 i 20:00
Miejsce:Teatr Bagatela - Kraków
Cena:

150 zł, 130 zł, 90 zł (w zależności od miejsca)

 

                    MAREK SIUDYM    i    LUCYNA MALEC

Spróbujmy jeszcze raz - spektakl

 

Uwagi:

Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgala to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

W części pierwszej On- niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona- rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz...

W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona- niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !

 


Spektakl NIEPAMIĘĆ 03.06.2024 r.
Data:03 czerwca 2024 r.
Godzina:17:30 i 20:00
Miejsce:Teatr Bagatela - Kraków
Cena:

170 zł, 150 zł, 130 zł, 90 zł (w zależności od miejsca)

Niepamięć - spektakl

Uwagi:

Zapraszamy na NIEPAMIĘĆ !

To przewrotna, pełna błyskotliwych dialogów tragikomedia autorstwa najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego Marka Modzelewskiego.

To zaskakująca, trzymająca w napięciu historia o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później. Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach - nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe. Bo czymże tak naprawdę jest pamięć? To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy. Zapamiętywanie, to cała masa licznych działań, które świadomie lub nieświadomie uruchamiamy. Czasem przywołując coś z pamięci mylimy fakty z naszymi fantazjami lub reinterpretujemy wydarzenia w celu ochrony naszych emocji. Czasem wypieramy informacje, których nie chcemy pamiętać, bo są dla nas bolesne. Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

Występują: Karolina GORCZYCA, Magdalena KUMOREK, Krzysztof CZECZOT, Marcin KORCZ, Krystian PESTA.

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Spektakl "GENIUSZ"
Data:10 czerwca 2024 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Opera Krakowska, ul.Lubicz
Cena:

250 zł, 230 zł, 200 zł, 170 zł, 100 zł, 90 zł (w zależności od miejsca)

 

GENIUSZ - spektakl Teatr Polonia, Warszawa

(Materiały promocyjne organizatora)

Uwagi:

“Geniusz” to dramatycznie zderzenie dwóch postaci: Józefa Stalina i Konstantina Stanisławskiego. Pierwszy to tyran i jeden z największych zbrodniarzy w historii, ale też teatralny koneser i gorliwy widz. Drugi – bodaj największy kreator teatralny współczesności, ojciec nowoczesnego teatru, twórca „Metody”, czyli systemu reguł gry aktorskiej, po dziś dzień (choć w różnych odmianach) uważanego za kanoniczny.

W rolę Stalina wcieli się w spektaklu Jacek Braciak, w roli Stanisławskiego wystąpi Jerzy Stuhr, który po ponad półwieczu wspaniałej kariery aktorskiej i pedagogicznej tę rolę i spektakl traktuje jak swoiste podsumowanie.

(Materialy promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


GREK ZORBA - SOFIA OPERA BALET
Data:20 listopada 2024 r.
Godzina:19:00
Miejsce:Nowohuckie Centrum Kultury, ul.Jana Pawła II 232
Cena:

180 zł

 

Uwagi:

GREK ZORBA - streszczenie

 Do małej greckiej wioski przybywa amerykanin John i zakochuje się w pięknej wdowie Marinie. Zafascynowany niezwykłym pięknem przyrody, atmosferą i lokalnymi zwyczajami pragnie stać się częścią tej małej greckiej społeczności, ale Grecy go odrzucają. Wieśniacy mocno zakorzenieni w swojej jedności i tradycji, okazują swoją wrogość wobec Johna i Mariny, kobiety, która odważyła się zignorować miłość Greka Yorgsa i zakochała się w obcokrajowcu. Ta mała społeczność nie jest w stanie zaakceptować cudzoziemca reprezentującego zachodnią kulturę. Jedyną osobą, która zaprzyjaźnia się z Johnem, jest Zorba - silny i wolny człowiek, włóczęga, który nie należy do nikogo. W nim zakochana jest Madame Hortense - starzejąca się, rozdarta miłosnymi wspomnieniami subretka, która widzi w Zorbie uosobienie wszystkich swoich tęsknot a on pomimo że dumny i niezależny podaruje jej kilka chwil szczęścia i roztacza wizję spełnienia jej marzeń na krótko, przed jej śmiercią. Marina również umiera - staje się ofiarą mściwego tłumu, zostaje ukamienowana przez wieśniaków wzburzonych przez upokorzonego miłosna porażką Yorgosa. Głęboko rozgoryczony John jest bliski załamania. Po Johnie rozpacz dopada również Zorbę. Zorba i John rozpoczynają przepiękny taniec, który przywraca siły, wyraża wiarę i nadzieję, że z przeciwnościom losu trzeba się przeciwstawiać. Szalony taniec" sirtaki" wciąga, wszyscy tańczą, każdy szuka pocieszenia, zapomnienia i sił na nowe życie.

Mikis Theodorakis i Lorca Massine - duet doskonały……..emocjonalnie apelujący o swobodę, tolerancję i radość z każdej chwili zycia.
Zapraszamy Państwa na tę duchową ucztę!!

(Materiały promocyjne organizatora)

ZAPRASZAMY !


Prezentowane informacje mają charakter orientacyjny
i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o. CMS - FSite

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij